Vananemisvastane Tooted

Transpordi informatsioon

Me püüame Teie ostud Teieni toimetada nii kiiresti kui võimalik, ent me ei saa garanteerida Teile konkreetseid tarnekuupäevi. Tavapäraselt saadame Teie tellitud kaubad teele 48 tunni jooksul alates tellimuse kättesaamisest. Tellimustega, mis esitati nädalavahetusel, tegeleme koheselt töönädala alguses. 

Tarneajad sõltuvad paljuski kullerteenuste osutamise kiirusest ja võimalikest hilinemisest kauba liikumisel posti vahendusel; me ei võta vastutust tarnete hilinemise eest tingituna vääramatust jõust.

Võimaluse korral saadame Teile pakisaadetise jälgimiseks vajaliku saatekoodi niipea, kui saadetis on meie poolt teele pandud. Mõnedes riikides ei ole saadetise elektroonne jälgimine võimalik ning paki teekonda on võimalik jälgida vaid kuni saatja riigi piirini. DHL pakisaadetisi saab alati jälgida.


Saatmiskulud

Eesti

+ Smart Post pakiautomaat, EUR 2,99
+ Eesti Posti postkontor, EUR 3,70
Kõik tellimused maksumusega üle 45 euro saadame Teieni tasuta

Teised riigid

+ Registreeritud postisaadetis, EUR 10,50
+ DHL express saadetis EUR 45,00


Saatmiskulu arvutamisel lähtume Teie tellimuse mahukaalust ja saadetise sihtpunktist. Juhul, kui tellitud kaup ei ole laos saadaval, saadame Teile kauba siis, kui kogu tellimus saab täidetud. Kui selleks kulub rohkem kui 2 nädalat, saadame tellitud kaubad Teile kohale erinevate saadetistena ilma täiendavate kuludeta. 

Saatmiskulu 0

Eestisisesed saadetised tasuta alates tellimusest, mille maksumus ületab 45 eurot. Teistesse riikidesse tasuta saadetised kõikidele tavapostiga tellimustele maksumusega üle 100 euro.
 

Kui Teil tekkis küsimusi, palun võtke meiega ühendust saates e-kirja aadressil  info@sambulabs.eu, või täites meie kontaktvormi, või helistades numbril +372 577 02122 (tööpäeviti kella 10-16).